Autojeřáby

A Spring-Driven Double Hose Reel in use on a mobile crane

Aby mohly být plně využíty maximální možnosti autojeřábu, klade výrobce důraz na technologie k určení a vyhodnocení délky, úhlu a změny náklonu, jako jsou otáčkoměry (encoder) a sklonoměry (inclinometry).

K přívodu signálů, proudu a kapalin a plynů na otočnou nástavbu jeřábu slouží kroužkové sběrače v kombinaci s rotačními převodníky.

Stále více provozovatelů autojeřábů také výužívá výrobcem nabídnuté možnosti, dodatečně přimontovatelná ramena hydraulicky, plynule nastavitelná, která potřebují teleskopický přívod hydrauliky.

 

Conductix-Wampfler dodává již desítky let pružinové navíjecí bubny k měření délky a zároveň k přenosu energie a dat pro renomované výrobce autojeřábů po celém světě. Díky intenzivní spolupráci se zákazníky můžeme reagovat na jejich specifické požadavky a nabízet na míru ušité řešení. 

Velký sortiment kroužkových sběračů, rotačních převodníků a datových rotačních převodníků od Conductix-Wampfler tvoří základ řešení pro jakékoliv požadavky k přenosu mezi podvozkem a nástavbou. Proudy od mA po více než stovky ampér, stejně tak data a signály (CAN-Bus, Profibus, atd.) můžeme přenášet bezproblémů a bez rušení. 

Pružinové bubny pro dvojité hadice s navíjenou délkou do 80 m jsou řešením pro hydraulicky nastavitelné ramena na Autojeřábech.

Autojeřáby

Popis zařízení: Dvojitý hadicový navíjecí pružinový buben na terénním autojeřábu
Zákazník:
LIEBHERR

Více informací