Přesuvny

A Transfer car in use in the industry sector

Přesuvny nebo „kolejové vozy“ („RailGuided Vehicles” – RGV) jsou využívány na mnoha výrobních a distribučních zařízeních a dopravují různorodé zboží a materiál hlavně na rovných kolejových dráhách. Ale vyskytují se také komplexní dráhy.

Tam, kde je navrženo použití takových přesuven, musí se zapomenout na obstarání přívodu energie a dat. Různé zátěže, od malých dílů po nadměrné letecké nebo lodní části, které váží mnoho tun nebo rozmanité provozní podmínky v halách nebo ve venkovním prostředí stejně tak individuální procesní požadavky na rychlost, data a energie, ovlivňují volbu optimálního systému pro přívod energie a dat.

Existují rozdílná technolgická řešení, s různými technickými a ekonomickými výhodami i nevýhodami, které přínáší zásobování energií a daty přesuvny. Díky široké paletě produktů Conductix-Wampfler můžeme nezaujatě poradit a nabídnout nejlepší možné řešení pro každou aplikaci.

Troleje jsou u obzvlášť rychlých a klíčových dopravních systémů ideálním řešením s dobrým poměrem mezi kvalitou a cenou.

Indukční nápájení IPT® je díky přenosu bez mechanického kontáktu čisté, bezúdržbové a dostupné řešení.

Pružinové nebo motorové navíjecí bubny jsou velmi hospodárné pro střední výkony a jsou vhodné pro nasazení na krátkých drahách. V některých situacích je ale také možné použít energetické řetězy nebo kabelové vlečky jako vhodnější řešení.

Gumové a polyuretanové nárazníky k ochraně přesuven před nárazem. Conductix-Wampfler nabízí velký výběr nárazníků s absorbcí od malých nárazů po tisíce joulů.

Transfer cars in a concrete factoryTransfer cars in a concrete factoryTransfer cars in a concrete factory
Ke stažení: 

Přesuvna v betonárce

Popis zařízení
přesuvna v betonárce 

Země
Česká Republika

Místo
Dolní Bučice

Zastoupení
Conductix-Wampfler s.r.o. [CZ]

Provozovatel
GOLDBECK Prefabeton s.r.o,

Technické požadavky
přívod elektrické energie v betonárce

Produkt

  • motorový navíjecí buben
  • uzavřená naváděcí kladka
  • kladka
  • kabelová punčoška

Kabely

  • 2 x 18G1,5
  • 1 x 4G6

Navíjená délka
68 m

Typ navíjení
do šířky

Pohon
standadní motor s magnetickou spojkou

Převodovka
kuželočelní

Četnost pohybů za den
25

Systém
přímý

Pojezdová délka
55 m

Rychlost
20 m/min

Zrychlení
0,2 m/s2

Příslušné produkty

Motorové bubny - kompaktní série [C]