Impresum

Impresum

Conductix-Wampfler GmbH
Rheinstr. 27 + 33
79576 Weil am Rhein
Telefon: +49 (0) 7621-662-0
Fax: +49 (0) 7621-662-144
E-mail: info.de@conductix.com


Jednatel:
François Bernès 


Sídlo společnosti:
Weil am Rhein
Rejstříkový soud Freiburg
HRB 708108


DIČ:
DE 232 028 459 


Redakční odpovědnost ve smyslu § 55 RStV
François Bernès

 

Vyloučení záruky

Ručení za obsahy

I přes pečlivou kontrolu obsahu nepřebírá společnost Conductix-Wampfler GmbH odpovědnost za aktuálnost, správnost nebo úplnost připravených informací. Společnost Conductix-Wampfler GmbH však nemá odpovědnost sledovat zprostředkované nebo uložené informace z cizích zdrojů , které upozorňují na protiprávní činnost, nebo je podle okolností zkoumat. Povinnost odstranit nebo zablokovat možnost používání informací v souladu s všeobecnými zákony je tímto nedotčena. Ručení v tomto ohledu je možné teprve od okamžiku zjištění konkrétního porušení zákona. Pokud zjistíme takovéto protiprávní jednání, my, tedy společnost Conductix-Wampfler GmbH, okamžitě tento obsah odstraníme.

Ručení za odkazy

Hypertextové odkazy odkazují na stránky ostatních s cizím obsahem. I přes pečlivou kontrolu nepřebírá společnost Conductix-Wampfler GmbH odpovědnost za obsah propojených stránek. Stránky, na které odkazy vedou se v době připojení kontrolují pro případ porušení právních předpisů. Protiprávní obsahy nebyly v době připojení rozpoznatelné. Permanentní kontrolu obsahu připojené stránky nelze bez konkrétních důvodů nebo porušení zákona provádět. Pokud zjistíme dané protiprávní jednání, my, tedy společnost Conductix-Wampfler GmbH, okamžitě takové odkazy odstraníme.

Autorské právo

Obsah těchto webových stránek je chráněný autorským právem. Předávání, změny, profesní využití nebo použití na jiných webových stránkách či médiích je zakázané. Jakékoli rozmnožování, předávání nebo úprava jsou bez písemného souhlasu společnosti Conductix-Wampfler GmbH zakázané. Hypertextové odkazy na stránkách Conductix-Wampfler GmbH jsou výslovně povolené a požadované. O informaci o aktivovaném hypertextovém odkazu se žádá.