Conductix-Wampfler na veletrhu LogiMAT 2017

25.01.2017
„smart solutions“ pro intralogistiku

Sdílet:
Share on Twitter Share on Facebook Share on LinkedIn Share by Email

Weil am Rhein, leden 2017.

Conductix-Wampfler, vedoucí výrobce systémů pro přenos energie a dat na pohyblivé spotřebiče se zúčastní veletrhu LogiMAT 2017 od 14.3. do 16.3.2017 ve Stuttgartu, se stánkem č.1F25 v hale 1, kde představí řešení pro přenos energie a dat v intralogistice. Pod heslem „smart solutions“ demonstruje, že chytré řešení většinou spočívá v detailech. 

Příkladem takového chytrého řešení je portfolio produktů ProEMS se sběračem proudu nového typu s integrovaným vedením kabelů, speciálně vyvinutým pro použití u elektrických podvěsných drah s trolejemi. Dále Conductix-Wampfler předvede nový systém pro přenos dat ProfiDAT® vhodný pro použití jak na jeřábech tak i ve skladovací technice. Kombinovaný systém přenosu dat spojuje kanál pro přenos dat s trolejovým profilem, který může sloužit jako zemnicí prvek. S přenosovou rychlostí až 100 Mbit/s, PROFINET kanálem pro přenos v reálném čase, bezpečnostními signály (PROFIsafe) a přenosem audio- a videosignálu pro Ethernet splňuje ProfiDAT®  stoupající nároky automatizace.

Mnoho alternativ přenosu dat

Vedle klasických možností jako jsou troleje pro regálové zakladače a shuttle systémy bude tématem veletržní prezentace dobíjení baterií a jiných záložních systémů pro ukládání energie. Na příkladu transportního systému bez ovládání si budou moci návštěvníci prohlédnout nabíjecí kontakty a přenos energie pomocí IPT®,, včetně iDAT sledovací antény. Dále také budou předvedeny alternativy kabelového vedení enegie u pružinových kabelových bubnů.