Shuttle systémy

Conductor Rails are used at the Shuttle System application

Vedle konvenčních skladů pro malé zboží, ve kterých je uskladňování zajištěno pomocí  regálových zakladačů, existuje alternativní řešení jako Shuttle-systémy, ve kterých toto obsatrává mnoho jednotlivých kyvadlových vozíků a nabízejí některé podstatné výhody: jsou flexibilnější, lépe rozšířitelné, dosahují vyšší propustnosti a jsou energeticky efetktivnější. 

Optimální zásobování energií tohoto systému je rozhodující otázka: velké množství uliček na mnoha úrovních a zároveň zdvihy a výtahy musejí být napájeny nízkým napětím a slabým proudem nebo musejí mít na sobě akumulátory elektrické energie. Přejezdová místa mezi úrovněmi a zdvihy nebo estrémně nízké teploty do -30°C v chladicích halách jsou další náročné požadavky.

 

 

Conductix-Wampfler je průkopník v oblasti řešení přívodu energie a dat dle požadavků zákazníka a spolupracuje s výzkumnými institucemi a jako jeden z prvních výrobců vyvinul trolejové řešení na míru pro kontinuální zásobování energie Shuttle-systemů nebo nabíjení akumulátorů.

Důraz je kladen na řešení, které vychází z osvědčených trolejových systémů „ SingleFlexLine“, snadná a rychlá montáž, nizké nároky na údržbu, optimální rpoudová zatížitelnost při nízkém napětí a dobrá mechanická tolerance u přejezdů.

Indukční napájení IPT® nabízí bezdotykové, bezopotřebení přívod proudu k Shutlle-vozíku, který díky sníženým údržbovým intervalům dál snižuje náklady.

Díky velkým zkušenostem v oblasti napájení Shuttle-systémů, odpovídající produktové nabídce a globalní prodejní a servisní síti je Conductix-Wampfler správný partner pro řešení Vašich požadavků.

 

 


Automatický sklad malých komponentů pro medicínskou techniku

Popis zařízení
Automatický sklad malých komponentů pro medicínskou techniku

Země
Německo

Místo
Eschbach

Zastoupení
Conductix-Wampfler AG [Německo]

Provozovatel
Zimmer International Logistics GmbH

Technické požadavky
Elektrifikace Multishuttle vozíků při přejezdu na výtah

Produkty
Troleje, program 0815, SingleFlexLine

Systém
Přímý

Délka [systém]
22,736 km

Sběrač proudu
Jednoduchý sběrač proudu

Počet pólů
2

Proud
Max. 100 A

Napětí
24 V

Další informace

  • 14 uliček, 29 úrovní v každé uličce, délka uličky 56 m, 90.000 skladovacích míst
  • nejprve 28 Multishuttle-vozíků [možné přidávat další vozíky]
  • v době montáže největší Multishuttle zařízení na světě