Novinky

Zeigt die Preisträger des Innovationspreis Brandenburg 2023
04.07.2023

Vynikající odborné znalosti společnosti Conductix-Wampfler Automation GmbH v oblasti indukčního přenosu energie přesvědčily porotu soutěže Brandenburg Innovation Award 2023. Společnost se sídlem v Postupimi je jedním ze čtyř oceněných.

Conductix-Wampfler and R3 Solutions Enter Next Phase of Partnership
19.06.2023

Toto strategické partnerství mezi společnostmi Conductix-Wampfler a R3 Solutions je důkazem společného závazku podporovat inovace v oblasti průmyslových řešení pro bezdrátový přenos dat.

Aktuální / nadcházející událost

03.07.2024 - 05.07.2024

AMTS is a leading professional exhibition in the automotive engineering industry, which makes it the ideal platform for international companies to enter the automotive manufacturing market of China.

Shanghai New International Expo Center, Shanghai, China

Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler patří mezi největší světové výrobce systémů přívodů energií a dat pro pohyblivé spotřebiče.

Těžiště činnosti firmy Conductix-Wampfler spočívá ve vývoji, výrobě, poradenství a instalaci systémů, které jsou stavěny na míru všem požadavkům přenosu energie a dat pohyblivých spotřebičů.

Vedle nesporných znalostí výše uvedených průmyslových sektorů, je Conductix-Wampfler pozoruhodný svojí schopností řešit přenos energie a dat k pohyblivým spotřebičům pomocí různých technologií. Kabelové vlečky, troleje, energetické řetězy, pružinové navíjecí bubny, motorové navíjecí bubny, kroužkové sběrače a bezdotykový napájecí systém. Pro zákazníky to znamená objektivní přístup, který není deformován snahou upřednostňovat některý napájecí systém před jiným. V konečném důsledku to znamená dosažení optimálního technického řešení pro danou aplikaci.