Novinky

Zeigt die Preisträger des Innovationspreis Brandenburg 2023
04.07.2023

Vynikající odborné znalosti společnosti Conductix-Wampfler Automation GmbH v oblasti indukčního přenosu energie přesvědčily porotu soutěže Brandenburg Innovation Award 2023. Společnost se sídlem v Postupimi je jedním ze čtyř oceněných.

Conductix-Wampfler and R3 Solutions Enter Next Phase of Partnership
19.06.2023

Toto strategické partnerství mezi společnostmi Conductix-Wampfler a R3 Solutions je důkazem společného závazku podporovat inovace v oblasti průmyslových řešení pro bezdrátový přenos dat.

Aktuální / nadcházející událost

24.09.2024 - 26.09.2024

The MINExpo brings together all of the latest cutting-edge equipment, innovations, services and technologies to take your operations to a new level and fuel your long-term growth.

Las Vegas Convention Center, Las Vegas, NV, USA

Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler patří mezi největší světové výrobce systémů přívodů energií a dat pro pohyblivé spotřebiče.

Těžiště činnosti firmy Conductix-Wampfler spočívá ve vývoji, výrobě, poradenství a instalaci systémů, které jsou stavěny na míru všem požadavkům přenosu energie a dat pohyblivých spotřebičů.

Vedle nesporných znalostí výše uvedených průmyslových sektorů, je Conductix-Wampfler pozoruhodný svojí schopností řešit přenos energie a dat k pohyblivým spotřebičům pomocí různých technologií. Kabelové vlečky, troleje, energetické řetězy, pružinové navíjecí bubny, motorové navíjecí bubny, kroužkové sběrače a bezdotykový napájecí systém. Pro zákazníky to znamená objektivní přístup, který není deformován snahou upřednostňovat některý napájecí systém před jiným. V konečném důsledku to znamená dosažení optimálního technického řešení pro danou aplikaci.