Novinky

Conductix-Wampfler Automation GmbH in Potsdam
14.01.2022

Leden 2022. V roce 2018 převzala a postupně integrovala společnost Conductix-Wampfler společnost LJU Automatisierungstechnik GmbH do své podnikové skupiny. Závěrem této úspěšné integrace je nyní dokončené přejmenování průkopníka v oblasti automatizační techniky na Conductix-Wampfler Automation GmbH.

Conductix-Wampfler Wireless Charger 3.0
10.09.2021

Společnost Conductix-Wampfler, jeden z předních světových výrobců systémů pro přenos energie a dat pro pohyblivé spotřebiče, představuje Wireless Charger 3.0, řešení pro nabíjení zařízení pro ukládání energie, které je založeno na indukčním přenosu energie a umožňuje tak bezkontaktní, automatizované nabíjení baterií.

PowerGuard 0800. Intelligent Switch Solution for Safe Crane Maintenance Sections
23.03.2021

Společnost Conductix-Wampfler vyvinula kompletní systém, pomocí kterého lze bezpečným a jednoduchým způsobem odpojit údžbový úsek jeřábu od jeho napájení.

Kontejnerový terminál Busan New Port, South Korea
01.02.2021

V globálně náročném roce 2020 Busan Container Terminal ocenil společnost Conductix-Wampfler za poskytnutí svých inženýrských systémů přenosu energie a dat pro pohybující se zdvihací zařízení, která jsou součástí rozšíření terminálu 2-4 a 2-5.

ProfiDAT®compact přenos dat mezi stacionárními a pohyblivými spotřebiči
01.01.2021

ProfiDAT®compact, další vývoj zavedeného systému pro přenos dat ProfiDAT®, je mnohem menší, flexibilnější a nejnovější verze splňuje specifické požadavky automobilového průmyslu

CopperECO je ekonomické řešení pro vysoké proudy.
21.12.2020

Conductix-Wampfler uvedl na trh novou inovativní trolej typu CopperECO, ekonomické řešení pro vysoké proudy. Je k dispozici pro programy Single PowerLine 0812 a 0813.

Motor-driven cable reel, cable festoon, and TrenchGuard systems power a large gantry crane.
13.01.2020

Naše motorové kabelové bubny, včetně systému ochrany kabelů TrenchGuard a systémů kabelových vleček, napájí velký portálový jeřáb, určený pro manipulaci s nízkoúrovňovými čerpacími systémy. Čerpací systém je navržen tak, aby pomohl Nevadě kompenzovat klesající vodní hladinu jezera Mead na Hooverské přehradě.

Discontinued Simovert Masterdrive converter units will be exchanged with the state-of-the-art Sinamics technology.
18.12.2019

Modernizace pohonů s frekvenčním měničem u kabelových vleček a motorových kabelových bubnů

Stránky