Přesuvny

A Transfer car in use in the industry sector

Přesuvny nebo „kolejové vozy“ („RailGuided Vehicles” – RGV) jsou využívány na mnoha výrobních a distribučních zařízeních a dopravují různorodé zboží a materiál hlavně na rovných kolejových dráhách. Ale vyskytují se také komplexní dráhy.

Tam, kde je navrženo použití takových přesuven, musí se zapomenout na obstarání přívodu energie a dat. Různé zátěže, od malých dílů po nadměrné letecké nebo lodní části, které váží mnoho tun nebo rozmanité provozní podmínky v halách nebo ve venkovním prostředí stejně tak individuální procesní požadavky na rychlost, data a energie, ovlivňují volbu optimálního systému pro přívod energie a dat.

Existují rozdílná technolgická řešení, s různými technickými a ekonomickými výhodami i nevýhodami, které přínáší zásobování energií a daty přesuvny. Díky široké paletě produktů Conductix-Wampfler můžeme nezaujatě poradit a nabídnout nejlepší možné řešení pro každou aplikaci.

Troleje jsou u obzvlášť rychlých a klíčových dopravních systémů ideálním řešením s dobrým poměrem mezi kvalitou a cenou.

Indukční nápájení IPT® je díky přenosu bez mechanického kontáktu čisté, bezúdržbové a dostupné řešení.

Pružinové nebo motorové navíjecí bubny jsou velmi hospodárné pro střední výkony a jsou vhodné pro nasazení na krátkých drahách. V některých situacích je ale také možné použít energetické řetězy nebo kabelové vlečky jako vhodnější řešení.

Gumové a polyuretanové nárazníky k ochraně přesuven před nárazem. Conductix-Wampfler nabízí velký výběr nárazníků s absorbcí od malých nárazů po tisíce joulů.

Transfer car in a high storage systemTransfer car in a high storage systemTransfer car in a high storage system
Ke stažení: 

Přesuvny v regálovém skladu

Popis aplikace
Přesuvna v regálovém skladu

Země

Švýcarsko

Místo

Suhr

Zastoupení

Conductix-Wampfler GmbH [D]

Provozovatel

Mittelland Molkerei AG

Technické požadavky
Přenos energie a signálů na přesuvnu


Typ systému

Přímý

Dráha

25 m

Rychlost

Max. 100 m/min

Produkt

Trolej, program 0831 MultiLine

Sběrač

Dvojitý sběrač pro přenos energie a signálů

Počet pólů

  • 3 + PE [ přenos energie ]
  • 3 [ přesnos signálů ]

Proud

  • 100 A [ přenos energie ]
  • 60 A [ přesnos signálů ]

Napětí
400 V / 50 Hz [ 3 + PE ]

Prostředí

sklad zboží [mléčné výrobky]

Příslušné produkty

MultiLine 0831